en | de | sk

LIAISON

Ak sa venujete biznisu, nemôžete si dovoliť robiť chyby. Faveo prináša skúsenosti, ktoré zaručia, že sa chyby nevyskytnú. Tieto skúsenosti sú nevyhnutné nie len pri tvorbe eventov, ktoré prinášajú reálnu hodnotu a vrátia sa späť do Vašej organizácie, ale pri všetkých podujatiach. Zameriavame sa na znižovanie Vašich nákladov ale zároveň na získanie najlepšej pridanej hodnoty za Vaše peniaze. Faveo Liaison Vám prináša možnosti spájania príjemného s užitočným, práce či rokovania s oddychom a zábavou, a zároveň spoznávaním nových krajín, oblastí, kultúr a zvykov. Nechajte sa inšpirovať!Golf
Par Excellence... Vychutnajte si dni bez stresu v exkluzívnom okolí, v prekrásnych hoteloch a samozrejme na prekrásnych golfových ihriskách. Golf a business jednoducho patria spolu.
mehr >>
Adventure            
Ponúknite svojim klientom, obchodným partnerom či zamestnancom nezabudnuteľné momenty. Keď sú  hlavy po seminári, kongrese, konferencii prepracované, vneste čerstvý vzduch do skupiny – športové aktivity v prírode sú na to ako stvorené.
mehr >>
Teambuilding                    Pri teambuildingu nie jednotlivec je zodpovedný pri vytvorenom probléme, dôležité je nájsť riešenie spoločnými silami a prekážky odstraňovať spoločne. Naučiť sa vodcovské sily orientovane využívať a motivovať.
mehr >>
Ski
Zima a sneh. Aj počas tejto doby je možná psychická regenerácia po namáhavom dni. Lyžovačka Vašich snov v Aspene či iných významných svetových strediskách tohto populárneho športu , pomôže upevniť Vaše obchodné a pracovné vzťahy a vytvoriť tak nezabudnuteľný zážitok.
mehr >>
Culinary
Existuje viacero možností ako relaxovať od každodenného stresu. Vychutnajte si živú inšpiráciu, pre tých, ktorí chcú zažiť skvelé a jedinečné pochúťky v nezabudnuteľnom prostredí. Kontrast vytvára rozmanitosť a vzrušenie.
mehr >>
 Culture
Spojte príjemné s užitočným. Po náročnom dni strávenom na konferencii, či seminári navštívte Operu v Miláne, koncert v Schoenbrunne, muzikál Les Misérables v Londýne, alebo relaxujte pri pohlade na športové podujatia po celom svete.
mehr >>
 Cruise
Viete o lepšej možnosti ako spojiť zamestnancov, obchodných partnerov, kolegov? Od seminárov, kongresov, konferencií po odovzdávanie cien, to všetko môžete vrátane zábavy, vynikajúcich pochúťok a samozrejme zaujímavých krajín zažiť na luxusných plavbách po celom svete.
mehr >>
Luxus train
Predstavte si opulentný štýl a glamour. Éru pokrytú duchom statočných a krásnych. Luxusné vlaky, ktoré zahŕňajú štýlovú zbierku medzinárodných zážitkov na palube najluxusnejších a najelegantnejších vlakov na svete.
mehr >>
Congress & shopping
Nakúpte darčeky v mekke Európskej módy, či zažite nákupnú horúčku v New Yorku, Londýne, Paríži. Ideálny čas je vždy, keď sa rozhodnete oddýchnuť si od každodenných povinností.
mehr >>
Hunting
Milovníci prírody, zažili ste už nezabudnutelné safari a polovačku vo všetkých kútoch sveta? Od Európy cez Afriku, Áziu až po Ameriku? Nie? Čo tak spojiť náročný program konferencie a následne zažit nezabudnutelný výlet do divočiny v Keni, Zimbabwe alebo Rovníkovej Guinei?
mehr >>
History
Pri každodennom cestovaní a pracovnom vytažení nezostáva veľa času na spoznávanie krajín, kde sa práve nachádzame. Niet lepšej alternatívy ako spoznať históriu krajiny, domáce tipy a zákutia, či kulinárske špeciality, v spojení s obchodom.
mehr >>
AI
Nemusieť sa o nič starať. Ideálne spojenie obchodu, kongresu alebo semináru a sladkého nič nerobenia na atraktívnych plážach luxusných hotelov pri moriach a oceánoch kdekoľvek na svete. Jednoducho „ Luxus pur..“
mehr >>
Extrém
Vzrušenie, adrenalín... to sú slová, ktoré dnes skloňuje už takmer každá zážitková agentúra. Ak však chcete prežit aktivity, pri ktorých sa boja aj naši špičkoví inštruktori, zoberte si pre každý prípad aj náhradnú spodnú bielizeň.
mehr >>

Wellness
Vychutnávať- učiť – zotaviť sa
To je motto každého, kto sníva o spojení kongresu, semináru a wellness. Koncentrácia, uvoľnenie a príjemný pocit, to všetko predstavuje súzvuk pojmu wellness.


mehr >>